Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

SILESIANKA

 

Zapraszamy do odwiedzania Zaczarowanego Ogrodu, który można u nas podziwiać z platformy widokowej. Platforma widokowa jest częścią szlaku "Silesianka - szlak wież i platform widokowych w Euroregionie Silesia” (nr CZ.11.2.45/0.0/0.0/18_029/0001841).

Szczegółowe informacje o szlaku znajdą Państwo pod następującymi linkami:

https://silesianka.eu/

https://www.facebook.com/silesianka/

https://www.instagram.com/Silesianka_plcz/

Zachęcamy do odwiedzenia wszystkich obiektów tworzących szlak Silesianka zarówno po polskiej, jak i po czeskiej stronie. 

W biurze Arboretum dostępne są materiały promocyjne dotyczące szlaku Silesianka takie, jak: dedykowane trasy, mapy, lista obiektów oraz książeczki do zbierania pieczątek na obiektach tworzących szlak.

Do promocji szlaku znacząco przyczynił się projekt „Poznaj naszą Silesiankę! - promocja transgranicznego szlaku wież i platform widokowych” (nr CZ.11.2.45/0.0/0.0/21_033/0003120), realizowany przez Stowarzyszenie Gmin Dorzecza Górnej Odry, polską stronę Euroregionu Silesia.